Piegāde un apmaksa

Preču apmaksa

Pasūtijuma apmaksa ir iespējama tikai ar pārskaitījumu, veicot pasūtījumu mājaslapā www.veseligapirmdiena.lv 

  • ar bankas karti
  • caur internetbanku

Preču piegāde un atgriešana

Pārdevējs nodrošina pasūtījumu piegādi Latvijas teritorijā, nosūtot preci caur pakomātiem.

Pircējs norāda piegādei ērtu adresi, bet pārdevējs nosūta preci uz pakomātu, kas būs tuvākais norādītajai piegādes adresei. Noformējot pasūtījumu Pircējam arī ir iespēja sadaļā “Piezīmes” norādīt viņam ērtāka pakomāta adresi. Piegādes termiņs ir no 2 līdz 7 darba dienām, atkarībā no pakomātu darba noslogotības.

Piegādes ir BEZMAKSAS

Pārdevējs neuzņemas atbildību par gadījumiem, kad prece netiek piegādāta Pircējam Pircēja nepatiesi un/vai neprecīzi norādītas informācijas dēļ. Ja pasūtījuma izpildes gaitā tiek konstatēts, ka Pircējs ir izdarījis preces pasūtījumu, norādot nepatiesu un/vai neprecīzu informāciju, Pārdevējam ir tiesības neizpildīt tādu pasūtījumu un vienpusēji atkāpties no noslēgtā distances līguma.

Pārdēvējs arī neuzņemas atbildību par gadījumiem, kad prece netiek piegādāta sakarā ar to, ka piegādes brīdī ar Pircēju nav iespējams sazināties.

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli uz e-pastu: info@veseligapirmdiena.lv. Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, tajā skaitā iepakojuma pilnīgu un nevainojamu saglabāšanu. Noteiktās 14 dienu atteikuma tiesības neattiecas, ja piegādātas pārtikas preces, dzērieni un citas tūlītēja patēriņa preces.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • preces ir iegādātas akcijas laikā;
  • pircējs ir atvēris iepakojumu;

 

Mēs varam izveidot dāvanu pēc Jūsu izteiktām vēlmēm. Nodarbojamies arī ar korporatīviem pasūtījumiem.
Sīkāka informācija pa telefonu : +37120218553 , +37126149765

Mums uzticas: